nahled

Klimatický pobyt tercií

Ve dnech 11.–15. května jsme spolu s druhou tercií a profesorkami Dubravcovou, Dymáčkovu, Mecovou a profesory Baukem a Matuškou jeli na klimatický pobyt na Morávku. Ubytovali jsme se v penzionu U Přehrady. Pětkrát denně jsme měli výborné jídlo. Budíček byl v 7:30 a večerka ve 22:00 hodin. Stále jsme měli nabitý program. Hráli jsme spousty her, podnikli podle výběru buď kratší (6 km), nebo delší (16 km) výlet a vydali se na exkurzi do prostor přehrady. Dopolednejsme mívali pouze čtyři vyučovací hodiny, které byly mnohem pohodovější než ve škole. Úterní večer jsme sledovali hokej a čtvrtek jsme zakončili diskotékou. V pátek jsme se nešťastní, že už náš pobyt na Morávce skončil, vrátili domů. Celých těch pět dní jsem si náramně užila a těším se na další výlety se svou třídou.

Klára Urbanová, 3A8

Ubytování i strava byly dobré, v úterý jsme šli na exkurzi do prostor přehrady, jinak jsme měli dopoledne výuku a odpoledne jsme hráli různé hry. Samozřejmě jsme večer sledovali hokej. Celou školu v přírodě jsem si užil, škoda jen že nebyla delší...

Tomáš Soukup, 3A8

Většinu času jsme trávili venku, dokonce i vyučování. Po středeční túře patřil čtvrtek spíše programu uvnitř, neboť pršelo. Nakonec se ale vyjasnilo, a my jsme se tak mohli vydat hledat „kešky“. Večerní diskotéka byla bezva. Ještě jsme se ani pořádně nerozkoukali a byl tu pátek. Loučíme se s okolím a odjíždíme domů...

Jana Štrosová, 3A8

Ve škole v přírodě se mi líbilo. Jeli s námi bezva profesoři a skvělá třída 3B8. Myslím, že nám to všem hodně prospělo, protože jsme si našli nové kamarády a zlepšil se i náš třídní kolektiv. Měli jsme velmi zábavný program – zasportovali jsme si, popovídali, odpočinuli si a naučili jsme se i něco málo ze zeměpisu a matematiky. Myslím, že se všichni taky pěkně nadlábli, protože jídlo tam bylo moc dobré. Poslední den jsme se vyřádili na perfektní diskotéce, při níž ještě někteří stihli sledovat i hokej. Děkuji za skvělý pobyt!

Valentina Pollová, 3A8

Ve čtvrtek sice pršelo, ale když pak zase vykouklo sluníčko, šli jsme si zahrát minigolf. Za tento týden jsem nezažila ani chvilku nudy a v pátek mi bylo dokonce líto, že už to končí.

Pavla Nikelová, 3A8

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).