nahled

Klimatický pobyt prim

V týdnu od 29. 5. do 2. 6. se obě primy zúčastnily klimatického pobytu v RS Zálesí v Budišově nad Budišovkou. Počasí nám přálo, a proto jsme většinu času strávili venku. Hned v pondělí jsme děti překvapili nečekanou stezkou odvahy, při které se z primánů stali primáti a přenesli se zpátky časem do pravěku, v jehož duchu se pak nesl i zbytek pobytu. V úterý jsme primáty vyslali do lanového centra, proškolili je o používání map a GPS a potom také otestovali jejich paměť, a to hned ve třech jazycích - češtině, slovenštině a angličtině, kdy si museli zapamatovat hlášky z filmu Croodsovi, na který se pak večer s popcornem v ruce dívali.

Ve středu nás čekal celodenní výlet na Kružberk a po návratu zpět bylo třeba si zajistit potravu neboli ulovit mamuta. Naštěstí se to podařilo, a mohli jsme tak večer u ohně opékat a zazpívat si za doprovodu nadaných hudebníků z primy A. Ve čtvrtek se děti dozvěděly zajímavé informace o jeskynních malbách a měly možnost uplatnit své výtvarné nadání. Na konci dne jsme vyhlásili vítězné týmy, rozdali odměny a nechali děti užít si diskotéku.

Poslední den už si každý mohl vybrat, jak stráví své dopoledne. Někteří volili oblíbenou vybíjenou, jiní procházku k rybníku, házenou, fotbal nebo deskové hry. Všichni jsme se vrátili domů unavení, ale spokojení.

Děkujeme a těšíme se na další společný výlet!

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).