nahled

Klimatický pobyt 3A8

V pondělí 31. května se vydala naše třída spolu se dvěma učiteli matematiky do Budišova nad Budišovkou. Celý den jsme strávili venku, kde jsme hráli vybíjenou, softball a taky volejbal, přičemž jsme poslouchali hudbu všeho druhu a náramně si to společně užívali. Večer jsme šli na kratší procházku po okolí.

Takto jsme v podstatě strávili celý týden. Tedy až na středu, tehdy přišel na řadu náš velký výlet. Po vydatném obědě jsme vyrazili k vodní nádrži Kružberk a poté na rozhlednu ve Svatoňovicích. I přes to, že jsme několikrát sešli z plánované trasy, jsme všichni dorazili bez úhony zpět do Budišova.

Čtvrtý den večer jsme se dočkali opékání buřtů a zpívání u ohně. Další den ráno se mnoho z nás vzbudilo nachlazených a postupně si tuto nemoc navzájem předalo, ale nachlazení navzdory jsme si poslední den skvěle užili. Před odjezdem nám bylo líto, že to tak rychle uteklo.

Obrovské poděkování patří paní profesorce Koloničné a našemu skvělému třídnímu, panu profesorovi Forgačovi, za to, že to s námi tak pěkně zvládli.

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).