nahled

Juniorský maraton - přihláška

Juniorský maraton - Prague International Marathon (PIM)

Blíží se jaro a s ním tradiční sportovní akce - juniorský štafetový maraton. Vše začne školním kolem, ve kterém sestavíme desetičlenné týmy. V každém týmu musí být minimálně tři dívky. Studentské štafety se utkají v ostravském semifinále (18. 4. 2024) o postup na Pražský maraton, který je jedním z nejprestižnějších maratonských závodů na světě.

Přijď si vybojovat místo v některé ze školních štafet! Čtyři kilometry přece uběhneš! Že ti chybí rychlost? Vytrvalost? - Nevadí! Důležitá je chuť běhat! Školní kolo proběhne v několika termínech, určitě si vybereš.

Zaregistruj se v tomto formuláři, můžeš tak udělat i opakovaně (musíš být však přihlášen ke školnímu účtu @ghrabuvka.cz): https://1url.cz/KMGgp.

Kde: Běžecký okruh v Bělském lese (pilinová dráha) za restaurací Koliba - https://mapy.cz/s/2ucW8.

Jak: Závod jednotlivců na 4 okruhy, měří se čas – nejlepší vytvoří školní družstvo A. Ale rádi bychom sestavili týmů více!

Případné dotazy u p. Kuldana nebo p. Kotka. (kuldan@ghrabuvka.cz, kotek@ghrabuvka.cz). Pokud ti termíny, které najdeš ve formuláři, nevyhovují, ale rád bys běžel (běžela), přijď se domluvit.

nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).