Jsme tady, GreenJoy!

Jak už je známo, s každým novým školním rokem přijde čas na učení, přibudou starosti, někomu možná i zábava, ale hlavně se Vám představí nová STUDENTSKÁ FIRMA!

Jmenujeme se GreenJoy a fungujeme v rámci projektu Junior Achievement a taky díky dobrovolnému předmětu aplikované ekonomie, který vede paní profesorka Taťana Szlaurová.

logo GreenJoy

Za rok našeho působení chceme získat spoustu nových znalostí nejen v oblasti ekonomie a podnikání, ale také v prezentování a vyjadřování. Společnost Junior Achievement pořádá kromě soutěže o nejlepší studentskou firmu i jiné zajímavé soutěže a akce, kterých se určitě budeme chtít zúčastnit.

GreenJoy se zabývá výrobní, obchodní, zprostředkovatelskou a pořadatelskou činností, takže se studenti naší školy mohou těšit nejen na produkt, ale také na zajímavé akce, které pro ně chystáme.

Co je naším cílem? Znamenitě reprezentovat naši školu, a dostat se tak do finále soutěže studentských firem stejně jako předešlé firmy a být ještě úspěšnější!

A jaký je tedy náš produkt? Jaký je náš podnikatelský záměr? Na jaké akce se studenti naší školy mohou těšit? To vše a mnohem více se postupně dozvíte na nástěnce v atriu školy.

Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).