Já, prázdniny a četba

Prázdniny jsou nenávratně za námi, vzpomínky na moře, hory, poznávání a třeba i příjemnou knížku však zůstávají. A právě těm, kteří si o prázdninách našli čas na dobrodružnou výpravu stránkami knih, je určena naše soutěž. Zúčastnit se může každý a úkol není nijak těžký. Stačí zapojit svou fantazii a jakkoli zpracovat vlastní prázdninový vztah k četbě. Jednat se může o kresbu, malbu, fotografie, koláž, komiks či úplně jiné netradiční zpracování tématu. Podmínka je jediná. Velikost výsledné práce musí být minimálně na A4. Vše ostatní je na vás.

Všechny odevzdané práce budou vystaveny na literární nástěnce u knihovny a na konci září z nich budou vybráni vítězové. Ti od nás obdrží knižní odměny darované do soutěže firmou Knihcentrum.cz, které za poskytnutý dar děkujeme.

Podrobnější informace o soutěži, stejně jako další zprávy z literárního dění týkajícího se naší školy (literární kroužek, všechny soutěže vyhlášené naší školou i jinými subjekty, knižní novinky, zajímavosti z literárního světa) najdete na našem literárním facebooku. Chcete-li být v obraze a mít přehled, staňte se jeho fanoušky. Všem prázdninovým čtenářům, kteří se zapojí do soutěže, přejeme mnoho nápadů a těšíme se na jejich výtvory.

Knihcentrum
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).