Informační systém do kapsy

Ahoj! Jmenuji se Tomáš Bulawa a rozhodl jsem udělat parádní věc! Pro Vás všechny! Zadarmo! Vytvářím aplikaci pro mobilní telefony "Informační systém do kapsy". A tvořím ji podle svých nejzákladnějších studentských potřeb.

Kdybych totiž takovou aplikaci měl já, jistě by se mi už více nestávalo, že bych sbíral pozdní příchody. Hned ráno bych si našel, že nezačínáme ve francouzštině, ale úplně na druhé straně školy.

Taky by se mi nestávalo, že by mí rodiče věděli o té nehezké známce ze zeměpisu dřív než já jen proto, že byli dříve u počítače. Mohl bych je pro jistotu s předstihem informovat, že kontrolovat mé známky by bylo bezpředmětné alespoň do té doby, než si zeměpis opravím.

A konečně absence - tři dny na donesení omluvenky je strašně málo, nezdá se Vám? A navíc každý třídní je stoprocentně přesvědčený, že si to dokážete zapamatovat. Omyl, nedokážete. Ale co nedokážete Vy, dokáže Váš telefon, který Vás zvládne upozornit nejen na neomluvenou absenci, ale také na překročení třiceti procent absence a opatrně Vám tím naznačí, že se ta kontrola u lékaře hold bude muset přesunout, i když v ten den máte třeba sto písemek.

S tím vším tedy očekávám snížení průměrného počtu pozdních příchodů na rekordní minimum školy, klidnější studenty, rodiče i třídní profesory. Za takovou službu od Vás potřebuji dvě minutky Vašeho času. Vyplňte mi prosím tento dotazník - https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dGdMbXJLa2hUUnRZUjc4X29KV29BMlE6MA Myslím, že je to malá cena za tak skvělou záležitost!

Děkuji, věřím, že se brzy uvidíme ve Vašich telefonech.

Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).