Informace k lyžařskému kurzu 2A8

Místo konání:
chata Kyčerka - Ski Club, Pluskovec 0273, Velké Karlovice, tel.: 571 444 072, http://www.skiarealkycerka.cz
Vedoucí kurzu:
Radek Kuldan (kuldan@ghrabuvka.cz)
Odjezd:
v pondělí 17. 2. 2014. Sraz je v 7:40 hod. na parkovišti u kruhového objezdu mezi ulicemi J. Kotase, Tlapákova a Dr. Martínka v Ostravě-Hrabůvce (viz mapa). Při odjezdu je nutno odevzdat čestné prohlášení o seřízení vázání na sjezdových lyžích a potvrzení o bezinfekčnosti!
Příjezd:
v pátek 21. 2. 2014 na parkoviště u kruhového objezdu. Odjezd z Velkých Karlovic je v 13:30 hod. Příjezd do Ostravy bude přibližně v 15:00 hod. Doba je ovlivněna stavem silnic a povětrnostními podmínkami.
Výzbroj a výstroj:
sjezdová (povinná) - lyže se seřízeným vázáním a brzdou, lyžařské boty, sjezdové lyžařské hole, lyžařská přilba. Používání lyžařské přilby na sjezdovce je povinné. Délka sjezdových lyží by měla být přiměřená výšce studenta. Na tomto kurzu není možno jezdit na snowboardu.
běžecká (doporučená) - běžecké lyže a hole, běžecké boty.
výstroj (doporučená) - zimní bunda, svetr, trička s krátkým i dlouhým rukávem, lyžařské kalhoty, 2 čepice, čelenka, šál nebo šátek na krk, dvoje rukavice, několik párů teplých ponožek, větrovka, šusťáky, návleky na běžecké boty, menší batoh, oblečení a přezutí do chaty.

Ostatní: zdravotní průkaz pojištěnce, hygienické potřeby, léky (osobní + Paralen), pružné obinadlo, náplast na otlaky, krém na obličej, sluneční nebo lyžařské brýle, kapesné na osobní útratu, peníze na vleky (podle vyspělosti lyžaře – doporučujeme 800 Kč – viz ceník na www stránkách).

Doplatek 1 100,- Kč za lyžařský kurz je nutno uhradit v týdnu od 27. do 31. ledna 2014. Informace k doplatku má každý studen zobrazeny na svém účtu na Informačním systému Ghrabůvka. Případný přeplatek bude vrácen studentům po skončení kurzu.

Pokud máte možnost proplacení kurzu zaměstnavatelem a budete vyžadovat samostatnou fakturu, kontaktujte do 30. ledna 2014 tajemnici školy paní Sikorovou, mail: kancelar@ghrabuvka.cz, tel.: 596 728 693, 739 345 569. Pozdějším žádostem nebudeme moci vyhovět. Potvrzení o účasti (např. pro zdravotní pojišťovnu) vydáme po skončení kurzu na požádání.


Informace k lyžařskému kurzuInformace k lyžařskému kurzu

Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).