I maličkosti pomáhají a mění svět

Mobilní hospic Ondrášek už jsme řadou akcí podpořili a nyní máme další možnost. A stačí málo. Máte-li doma starý, nepotřebný mobilní telefon, doneste jej do školy a odevzdejte na vrátnici. Akce trvá do konce března.

A jak tím pomůžeme?

Z každého sebraného mobilu získá příspěvek 10 korun Mobilní hospic Ondrášek působící v Moravskoslezském kraji. Každý odevzdaný mobilní telefon k recyklaci nebo opětovnému využití šetří přírodu a zdraví lidí. Demontáž je při dodržování přísných standardů kvality zajišťována odbornými firmami, které zaměstnávají hendikepované a na pracovním trhu znevýhodněné osoby. Je přitom zajištěna certifikovaná a mechanická likvidace všech dat v datových nosičích mobilních telefonů.

S každým odevzdaným mobilem můžete soutěžit o nový mobilní telefon v hodnotě 10 tis. Kč. Pakliže chcete soutěžit, svůj telefon před odevzdáním označte kontaktem a registrujte se na https://remobil.cz/soutez/.

Akci podporuje Krajský úřad MS kraje, více informací najdete na https://remobil.cz/. Děkujeme všem, kteří takto Mobilní hospic Ondrášek podpoří.

Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).