Hledáme dobrovolníky pro MS v ledním hokeji

Organizátoři MS v ledním hokeji 2015 se na naši školu obrátili s prosbou o pomoc při náboru dobrovolníků pro potřeby zajištění hladkého průběhu šampionátu. Tito dobrovolníci by měli poskytovat základní informace o odbavení diváků při příchodu do haly i o orientaci ve sportovní hale. Podmínkou je schopnost komunikovat v anglickém jazyce na dobré úrovni a věk 18 let.

Časová náročnost zapojení dobrovolníků: minimální požadavek je 10-12 směn v rámci celého mistrovství v období od 27.04. – 17.05.2015

Pracovní doba bude pro každý den šampionátu začínat 2 hodiny před prvním utkáním daného dne a skončí po vyklizení sportovní haly po posledním zápasu dne.

Organizátoři dobrovolníkům zajistí oblečení (triko a bundu) v provedení MSLH IIHF 2015 a občerstvení. V době, kdy nebude potřeba poskytovat informace, bude možnost sledovat jednotlivá utkání.

Zájemce ze tříd 7A8, 7B8, 3A4 a plnoleté ze sext a 2A4 prosíme, aby se nahlásili třídním učitelům do pátku do 10:40. Třídní učitelé pak provedou výběr opravdu zodpovědných zájemců.

Děkujeme za spolupráci.


Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).