Hlasování o nejoriginálnějšího sněhuláka zahájeno

A je to tady. Přestože po našich sněhových skvostech už kromě několika mrkví, plavek, brýlí či uhlíků nezbylo ani památky, jejich fotografické podoby právě teď vstupují do boje. Projekt Sněhuláci pro Afriku se totiž přehoupl do své druhé poloviny. Nikdo další už se sice se svým jakkoli originálním sněhotvorem přihlásit nemůže, nastává však adrenalinovější část, kdy se vybrané sněhokousky ze všech škol utkají o toho nejoriginálnějšího ostravského sněhuláka. Hlasovat může každý. Svým hlasem můžete podpořit jakékoli množství sněhuláků, kteří si získají vaše sympatie, a to až do 24. 2. 2013, kdy bude hlasování ukončeno a vítězové po zásluze odměněni. Neváhejte proto, navštivte stránky se soutěžními sněhuláky na facebooku a přidejte hlas svému favoritovi. Ač jsem samozřejmě skálopevně přesvědčena, že nejkrásnější jsou naše výtvory, neopomeňte objektivně vyjádřit své sympatie i souputníkům z jiných škol (tady bych přidala smajlíka, neb poslední věta je myšlena samozřejmě s nadsázkou a sama jsem objektivně hlasovala i pro naše soupeře, ale protože mi je náš velký webmaster M. M. vždycky vymaže, tak si jej tam přimyslete, a klidně hned dvakrát).

A protože všem stavitelům sněhotvorů dlužím ještě informaci o celkové částce, kterou se nám pro africké děti podařilo získat, pak věřte, že společné úsilí 12 zapojených škol a školek zaplatí třetinu kontejneru s pěti sty koly. Podařilo se nám totiž vybrat 27 500 Kč. A když k tomu připočteme 21 000 Kč za Běh pro Afriku, jsou už kola skoro na cestě. Ještě jednou tedy velký dík všem, kdo se do stavění sněhuláků pustili spolu s námi, ale teď už neváhejte a hlasujte. Každý hlas může pomoci vašemu sněhuláku k vítězství, a vzhledem k zapojení asi tisícovky stavitelů a stovky jejich učitelů bude boj opravdu zajímavý.

Dostaneme naše sněhuláky na stupně vítězů????? A kdo nebude muset stát u výdejního okénka v jídelně? Kdo se bude těšit z delikates školní jídelny na měsíc březen zdarma? A na koho čekají další utajené ceny? Jasno bude už 24. 2. 2013.

Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).