nahled

Halloween 2012

Když jsme v pátek 2. 11. přišli do školy, udivilo nás, kolik lidí se rozhodlo vzít si kostým a na chvíli si zahrát na uprchlého vězně, šíleného chemika, Jamese Bonda, čarodějnice či na další podivné obyvatele tohoto světa. Když jsme procházeli školou, připadali jsme si jako Alenka v Říši divů. Na konci vyučování jsme se vypravili prozkoumat tajemné atrium. Čekala na nás spousta záludných úkolů, třeba Halloweenský kvíz nebo „apple bobbing“. Také jsme mohli ochutnat dýňový džus a jiné pochutiny. Všude nás oslňovaly záblesky fotoaparátu. Celý den jsme zakončili společnými fotografiemi. Poté jsme se rozloučili s naší strašidelnou halloweenskou školou, a i když tato akce už skončila, zůstaly nám příjemné vzpomínky.

Katka Slobodníková, Tereza Boženská, 4A8V pátek 2. 11. naše učitelky angličtiny pořádaly ve škole halloweenskou oslavu. Sice byla o dva dny později než v zemích, kde se slaví běžněji než u nás, ale o to víc jsem si to užil. Své kostýmy jsme měli připravené už dávno. Realizace našich nápadů přišla na řadu v pátek ráno, když jsme přišli do školy o hodinu dříve. Výsledky byly rozmanité, od šíleného chemika přes zombie dolly, jokera až po vdovy a různá zvířata. Bylo těžké udržet to, co jsme si vytvořili, přes několik hodin, kdy Halloween začal. Dělali jsme různé testy, fotili jsme se, zkoušeli dýňové džusy atd. Halloween jsme si užili a doufám, že se na naší škole bude slavit i příští rok.

Tomáš Buček, 4A8Určitě znáte z amerických filmů období, kdy se děti převléknou do svých dlouho připravovaných kostým, radostně pobíhají s košíkem od domu k domu a po zazvonění říkají „sladkost nebo pomsta“. Podobná situace se odehrála i na naší škole, akorát s několika rozdíly. Místo zvonění jsme vyplňovali kvíz plný zajímavostí, ochutnali dýňový džus, zkusili jsme vlastní verzi „apple bobbing“. Také jsme se mohli vyfotit se svými spolužáky převlečenými do opravdu přepychových kostýmů. Konkrétně u nás ve třídě jsme měli velmi zajímavé kostýmy soba, vězně, zombie, černé vdovy, kočky, agenta, šíleného vědce, ale i děsivé panenky nebo obyčejné čarodějky. Celá akce vás úplně pohltí do svého průběhu, čemuž se vůbec nebráníte. Na závěr nás všechny mrzelo, že to končí. Doufáme, že se podobná akce uskuteční i příští rok a že by se postupně mohla stát tradicí. To už je jen na nás...

Barča Kolátorová, 4A8Dne 2. 11. se na naší škole uskutečnil Halloween. Při příchodu do školy to ani zdaleka nevypadalo jako běžný den. Hned v šatně se procházel nějaký zombie ze sexty, na chodbě prošel zelený monster z primy a aby toho nebylo málo, tak mě před třídou praštila zamaskovaná p. prof. Dymáčková velkou kostí. Překvapená jsem byla i po otevření dveří třídy. V rohu seděl šílený vědec a hrál si s plastovým mozkem. U tabule stál joker a u okna se bavila černá vdova s kočkou a vězněm. Byl to prostě úplně „normální“ den. S velkým zapálením se do něho zapojilo mnoho studentů z různých tříd. Masky byly různé, od upírů až po klauny. Podobných akcí by mohlo být klidně víc.

Denisa Woznicová, 4A8

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).