Gymnázium si volí svého nejoriginálnějšího sněhuláka

Vzhledem k tomu, že do celoměstského hlasování o nejlepšího sněhuláka jsme mohli nominovat jen pětici výtvorů, přičemž si porota sama uvědomila, že skvostných kousků na školním pozemku vyrostlo víc než dost, rozhodli jsme se pro školní sněhulákovské volby.

Parafrázujme ono známé "Hlas lidu - hlas boží" na Hlas studentů... a nechejme je rozhodnout, kdo si zaslouží vítězství. Možná budou vybrány stejné výtvory, jaké určila porota, možná nás hlasování překvapí. Šanci má každý očíslovaný sněhotvor. Pravidla hlasování jsou jednoduchá. Od úterý do pátku tohoto týdne může každý student, učitel či jiný zaměstnanec školy odevzdat svůj hlas pro jednoho sněhotvora v knihovně školy, a to vždy o přestávce. Nehlasuje se tedy na facebooku ani na jiné internetové síti.

V pátek se hlasy sečtou a v průběhu příštího týdne bude vyhlášen vítěz. Soupeření o to, kdo nebude za březnové obědy platit, kdo nebude stát ve frontě u výdejního okénka, kdo se bude moci omluvit ze zkoušení, a o další praktické i milé ceny se může naplno rozhořet. Každý má jen jednu šanci, zvažte proto svou volbu a podpořte svého favorita.

Už jen tři dny dělí naše, sice už jen virtuální, sněhuláky od vyřčení verdiktu. Zahřeje je pocit vítězství, nebo jim zmrazí mrkvový úsměv na hru převálcování jinými sněhotvory? Sněhulákovská hlasovací urna v knihovně čeká na vaše hlasy.

Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).