nahled

Grande finále velké literární soutěže

Březen – s literární soutěží do knihovny vlezem, duben – ještě tam budem… A bude nám tam krásně a napínavě. Čeká nás totiž poslední kolo velké literární soutěže. A bude ve velké stylu, doslova GRANDE FINÁLE.

Po 4 měsících, kdy se studenti prali vždy se dvěma zapeklitými úkoly a bylo třeba znalostí, tvůrčího ducha, básnického střeva a bezbřehé fantazie, teď půjde doslova o život, minimálně ten literární. Hrajeme totiž o dvojnásobek bodů. Ty si však zaslouží jen ten tým, který si poradí s naší únikovou hrou.

V síni plné haraburdí je třeba najít ty správné předměty, které odkryjí úkoly a dovedou hráče ke klíčům. Amatéři, neznalci, žabaři, popletové zůstanou v labyrintu zavřeni navždy. Našim soutěžícím tedy přejeme hodně štěstí a sil, abychom se s nimi ještě někdy vůbec shledali. Vše potřebné najdou na nástěnce u knihovny a po jejich úspěšné či neúspěšné cestě za podkladem odtajníme naši tajuplnou skrýš i těm z vás, kteří se budou chtít protáhnout naší tajemnou knihovnou, omést pavučiny a skrz vrstvu prachu najít ty správné indicie. Vše však na vlastní nebezpečí, škola za vaše životy nenese zodpovědnost!

nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).