nahled

Frex Company boduje v Londýně!

Po výhře v národním kole soutěže o Nejlepší studentskou společnost JA 2012/13 jsme měli obrovskou čest reprezentovat Českou republiku na Evropském finále v Londýně, hlavním městě Velké Británie.

Hned od samotného příjezdu jsme museli čelit řadě komplikací – jako například situaci, kdy se náš BeerBox nevešel do vstupních dveří hotelu. Ale naštěstí i v Hiltonu mají služební vchod, do kterého jsme se vlezli, a spletitou cestou automat vyvezli nahoru. Od okamžiku, kdy jsme vyjeli výtahem do 4. patra, nás už nikdo nepřehlédl. Kdo by se také neotočil za dvoumetrovým automatem? Navíc určeným k distribuci piva?!?

Byli jsme kolosem mezi makarónovými zrcadélky z Valonsko-bruselské federace, držáky na kravský ocas z Irska, gramofony na iPhone a iPad z Velké Británie a spoustou dalších a dalších produktů.

Nakonec ale porotu z celkových 35 firem nejvíce uchvátila estonská firma Three Little Pigs, která dětem předváděla vědecké pokusy. Na druhém místě se umístila firma Sun O´Clock ze Španělska, jejíž hodinky měřily množství škodlivého UV záření. Na třetím stupni vítězů stála německá firma KraGü, která předělávala kravaty na pásky. A poslední, bohužel bramborovou, medaili získala naše Frex Company s BeerBoxem, automatem na točené pivo!

Frex Company se tak stala zatím nejvýše umístěnou studentskou firmou, která se díky tvrdé dřině, snaze a probdělým nocím dostala neuvěřitelně vysoko. Ale nezvládla by to bez úžasné paní profesorky Szlaurové a oddaných rádců Matěje Kapošváryho a Jakuba Smolíka. Děkujeme!


Frex Company v České televizi - Události v regionech

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).