Frex Company

Letošním rokem na naší škole opět funguje studentská firma v rámci projektu Junior Achievement a nepovinného předmětu aplikovaná ekonomie. Frex Company vznikla díky 20 studentům 3. ročníků našeho gymnázia.

Jako v minulých letech se můžete znovu těšit nejen na náš produkt, se kterým se pokusíme dobýt trh, ale i na různé akce, jež se staly na naší škole takřka neodmyslitelnou tradicí např. školní ples či různé sportovní akce.

V rámci firmy se zabýváme výrobní, obchodní, zprostředkovatelskou a pořadatelskou činností. Všechno je absolutně legální, kdo chce, může si registraci našeho občanského sdružení ověřit na stránkách Ministerstva vnitra ČR, nebo se podívat na naše stránky www.frex.cz.

Nejdůležitější je pro nás získat znalosti v oblasti ekonomie, podnikání a obchodu při fungování firmy. Společná práce nám také nabízí různé aktivity (v podobě počítačové simulace TITAN nebo soutěže o Nejlepší studentskou firmu), získávání nových kontaktů a zkušeností a s tím spojené cestování po různých městech (naposledy semináře ve Zlíně a Praze). Naším největším cílem je úspěšně reprezentovat školu například tím, že se pokusíme dostat do finále soutěže studentských firem, které se letos uskuteční v Londýně.

Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).