nahled

Food for good

V pondělí 2. 11. se atrium školy poměnilo v jeden velký bufet a žáci primy A v šikovné obchodníky. Během víkendu chystali pro své spolužáky a učitele svačinky, jejichž prodej měl podpořit dobrou věc. Přihlásili jsme se do projektu nadace ADRA FOOD for GOOD, kde je výtěžek z prodeje svačinek věnován na opuštěné a nemocné děti i seniory. Díky všem, kteří si přišli nějakou dobrotu zakoupit, se nám podařilo utržit 2624,- Kč. Děkujeme. Kuchtění i prodej svačin primány velmi bavil, a proto jsme rozhodnuti tuto akci uspořádat opět za rok.

A jak akci hodnotí sami primáni?

Food for good byla super akce, která se všem líbila. Spolužáci si mohli koupit, co chtěli, a přitom i pomáhali. Moc se mi to líbilo. Prodalo se skoro všechno a všichni si moc pochutnali. Moc děkujeme všem, kdo tam byli. :-)

Barbora Mozdřenová


Akce Food for good se mi moc líbila a myslím, že se nám moc povedla. Napečené a doma vyrobené svačinky se výborně prodávaly a myslím, že většině studentů chutnaly. Při akci byla přítomna Česká televize, která natočila celý průběh akce. Výtěžek byl věnován na podporu seniorů a dětí v nemocnicích. Záznam akce je dostupný zde: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10122978233-udalosti-v-regionech-ostrava/415231100031102-udalosti-v-regionech/obsah/432832-gymnaziste-z-ostravy-se-uci-dobrocinnosti. Celá akce se mi líbila a chtěl bych ji ještě jednou zopakovat.

Martin Šmatera


Akce byla velmi zdařilá a myslím, že všem studentům i profesorům se líbila. Každý z naší třídy přinesl nějakou dobrotu, čímž přispěl na dobrou věc. Prodala se většina jídla. Udělali jsme tak radost studentům, profesorům i organizaci ADRA.

Denisa Mertová


Celou akci shrnul Tomáš Pravda takto:
  • je to pro dobrou věc
  • bylo to velmi zábavné a poučné
  • projekt nás naučí myslet i na druhé
  • všem se akce zřejmě líbila, protože to mělo smysl. Všichni mohli pomáhat. Pečivo bylo dobré a hezky připravené. Byl velký výběr, včetně bezlepkových výrobků.
  • byla tam i ČT, takže na akci budeme dlouho vzpomínat
  • všichni se snažili
  • organizace ADRA tímto získala více než 2600,- Kč

nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).