Florbalové plány

I když už jsou prázdniny za dveřmi a všichni se těšíme na zasloužený odpočinek, myslím si, že by bylo dobré přiblížit, jaké florbalové aktivity budou na škole příští rok probíhat.

Samozřejmostí by měla být tradiční Školní florbalová liga, kde doufám, že i přes mnohé odchody bude stále dostatek hráčů, kteří si to rozdají v mixovaných týmech napříč ročníky. Aby vše mohlo probíhat ve stejných kolejích jako předchozí roky, potřebujeme dobrovolníky, kteří se o chod ligy postarají. Budeme rádi za každého, kdo poskytne jakoukoli pomoc, ať už jako rozhodčí, zapisovatel, či jen bude vytvářet zápisy. Apelujeme tímto hlavně na studenty nižších ročníků, je potřeba najít nové vedení, které se o ŠFL v budoucnu postará! Do programu ligy bude umístěna Florbalová noc, jejíž letošní premiéra z ní snad udělá příjemnou tradici. Nebude chybět ani dopolední finále a vyvrcholení celé soutěže před diváky.

Na konci ledna se uskuteční již 3. ročník Pololetního florbalového turnaje pro vyšší gymnázium, kde se proti sobě utkají jednotlivé třídy.

Možností do budoucna je i zavedení Florbalového poháru, kde by se proti sobě v dlouhodobé soutěži postavily výběry jednotlivých tříd. O takovou akci by však musel být zájem jak mezi hráči, tak především mezi dobrovolníky, kteří by tuto soutěž zajistili po organizátorské stránce.

Pokud bys chtěl přiložit ruku k dílu, kontaktuj prosím Tonyho Skřipčáka ze třídy 6A8 či profesorku Dymáčkovou.

Za vedení Školní florbalové ligy přeji všem povedené prázdniny. Je jen na nás, jaké si to příští rok uděláme.

Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).