Florbal dívek

Obvodního kolo

V pondělí 19. 12. 2011 se dívky nižšího gymnázia zúčastnily obvodního kola florbalového turnaje na ZŠ Dvorského. Družstva byla rozdělena do dvou skupin, ve kterých školy změřily své síly navzájem. V bojovné atmosféře si naše dívky vedly velmi dobře a skončily na prvním místě. Tím si zajistily postup do okresního kola. Děkujeme studentkám za jejich účast a držíme jim palce při dalším vystoupení s florbalkou, které se koná již 13. ledna 2012.

Soupiska hráček: Barbora Šustková, Lucie Ježová (obě 4A8), Gabriela Libová, Eva Hrabovská, Anna Hruzíková, Simona Kovářová, Nikola Stočková, Aneta Opletalová, Kateřina Peterková (všechny 4B8), Lucie Arendacká, Hana Kratochvílová, Kateřina Skupníková (všechny 3A8).

Okresní kolo

Dne 15. 12. 2011 se uskutečnilo okresní kolo ve florbale dívek na SPŠ stavební. Děvčata postoupila ze základního kola, ale v dalším zápase prohrála s družstvem gymnázia Volgogradská ze Zábřehu.

Naši školu reprezentovaly – Petra Metzová, Klára Marková (obě 7A8), Petra Činčilová (7B8), Daniela Hrušková, Gabriela Rusková (obě 4A4), Karolína Štětiarová (6B8), Tereza Golková (1A4).

Všechny studentky si sportovní den s florbalem velice užily.

Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).