nahled

Florbal chlapců

Obvodního kolo

V úterý 20. 12. 2011 se chlapci nižšího gymnázia zúčastnili obvodního kola florbalového turnaje základních škol na ZŠ Dvorského. Celkem se přihlásilo 9 družstev, která byla rozdělena do dvou skupin. My jsme byli vylosováni do té pětičlenné. V ní jsme se postupně utkali s ostatními družstvy systémem každý s každým. Do vyřazovacích bojů pak postupovaly týmy na prvních dvou místech tak, že o postup do finále hrály tzv. do kříže (A1-B2, A2-B1).

Výsledky skupin jsou zveřejněny na přiložených fotografiích. V naší skupině měly tři týmy stejný počet bodů a vzajemné zápasy nemohly rozhodnout o postupujících. Na řadu tak přišly vstřelené a obdržené branky, které nás "umístily" na druhé místo v základní skupině a jako soupeře v boji o finále nám přisoudily domácí tým ZŠ Dvorského. Ten se nám bez větších problému podařilo porazit. Ve druhém semifinále si podobným způsobem vedli naši dosavadní jediní přemožitelé ze základní skupiny - ZŠ Mitušova 16. I když jsme jim porážku chtěli oplatit, nakonec se odvážná hra našeho týmu postarala o poměrně hladký průběh ve prospěch soupeře. I přes vysokou porážku ve finále podali kluci velmi dobrý výkon a zaslouženě obsadili celkové 2. místo!

Rostislav Riger (kapitán, 4B8): Nešlo ani o umístění, ale spíš si zahrát s ostatními školami. Nakonec jsme skončili druzí, což je pro nás úspěch.  Mysleli jsme i na první místo, ale šlo hlavně o zábavu.

Naši školu reprezentovali:

Naši školu reprezentovali:
Martin Děček (2A8) - 1 gól
Adam Bajger (3A8) - 1
Tony Skřipčák (3A8) - 4
František Benda (3B8)
Jakub Kobělář (3B8) - brankář
Martin Mrva (3B8)
Tomáš Novák (4A8)
Adam Pudich (4A8) - 5
Jakub Kovář (4B8) - 1
Rostislav Riger (4B8) - 4
nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).