nahled

Eliška Čubová mistryní Champion Cupu v Łódźi

V sobotu 17. 10. 2015 se zúčastnil Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava 7. ročníku mezinárodního turnaje - otevřeného mistrovství, Champion Cup v Polském městě Łódź. Klub reprezentovala pouze mladší žákyně Eliška Čubová, která na turnaji byla jediná ze zahraničí a také z České republiky. Výsledkem byla jedna zlatá medaile a 5. místo.

“Eliška Čubová startovala ve dvou kategoriích, nejenom ve své aktuální kategorii kata mladších žákyň 10-11 let, ale i ve starší kategorii kata starších žákyň 12-13 let. Dlouho jsme Elišku na tento turnaj důkladně připravovali. Jsme rádi, že se výsledek dostavil,” uvedl asistent reprezentace Jakub Škoda.

“Eliška v prvním kole měla volný los, v druhém kole vyhrála 3:2, ve třetím kole nedala soupeřce šanci vítězstvím 5:0 a ve finále zvítězila 3:2. Ve vyšší kategorii Eliška bohužel podlehla v boji o bronzovou medaili. Skončila tak na 5. místě,” popsala průběh turnaje Veronika Škodová, trenérka.

“V prvé řadě bych chtěla poděkovat trenérům, kteří mě na tento turnaj připravovali. Byla jsem nervózní, ale věřila jsem si a šla jsem si za výhrou. Být jediný reprezentant zahraničí bylo pro mne zavazující, ale jsem ráda, že jsem tento těžký úkol splnila,” okomentovala Eliška turnaj, na kterém vyhrála.

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).