nahled

Ekonomicko–manažerská olympiáda 2012

Finálové kolo Ekonomicko–manažerské olympiády


V sobotu 16. 6. 2012 proběhlo finálové kolo Ekonomicko–manažerské olympiády ve Zlíně. Olympiádu pořádá Fakulta managementu a ekonomiky Univerzity Tomáše Bati. Z více než 2 300 soutěžících z České republiky a Slovenska se naši studenti umístili mezi 81 nejlepšími a postoupili do finálového kola, ve kterém se Jakub Beránek (7B8) umístil na 3. místě a Jakub Smolík (7B8) se také zařadil mezi 31 nejúspěšnějších studentů z České republiky a Slovenska.

Děkujeme za reprezentaci školy a blahopřejeme.


Předkolo Ekonomicko–manažerské olympiády


Dne 13. 4 .2012 naši studenti soutěžili v předkole Ekonomicko-manažerské olympiády, kterou již 3. rokem pro zájemce z řad studentů septim a třetích ročníků středních škol pořádá Fakulta managementu a ekonomiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Z více než 2 300 soutěžících z České republiky a Slovenska se naši studenti umístili mezi 81 nejlepšími a postoupili do finálového kola, které proběhne v sobotu 16. 6. 2012 ve Zlíně na Fakultě managementu a ekonomiky Univerzity Tomáše Bati.

Výsledky předkola: 3. místo - Marek Červenka (7A8), 4. místo - Jakub Beránek (7B8). Dalšími postupujícími jsou Jakub Smolík (7B8) a Vojtěch Vaněk (3A4). Blahopřejeme a hodně štěstí ve finálovém kole!

nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).