nahled

Dobrý skutek v čase adventu aneb pomoc Mobilnímu hospici Ondrášek

O adventu se říká, že je to čas plnění lidských přání, vstřícnosti a dobrých srdcí. Pojďme tomu dostát i na našem gymnáziu.

Už několik let mnohostranně spolupracujeme s Mobilním hospicem Ondrášek – jejich sestřičky zveme na Den neziskových organizací a charitativních služeb, kde přibližují našim žákům svou činnost. Účastníme se jejich charitativních akcí, pomáháme s distribucí sportovních sukének, z nichž mají zisk. Vloni jsme se rozhodli naši pomoc ještě prohloubit a zavedli předvánoční sbírku. Zapojit se může každý!

U vrátnice školy bude od 7. 12. – 22. 12. umístěna kasička, do níž je možno přispět jakýmkoli finančním obnosem, přispět je možno také převodem na účet zřízený speciálně na pro tuto akci (https://www.darujme.cz/vyzva/1201775).

Věříme, že společně se nám podaří vybrat pro Ondrášek zajímavou částku a šířit mezi lidmi osvětu o této neziskové organizaci, které stát stále dluží svou podporu, a přitom vykonává záslužnou a mnohými z nás nepředstavitelnou práci. O umírající a jejich rodiny se starají až do posledního vydechnutí pacienta, a to i o pacienty ve velmi útlém věku, rodině pak poskytují psychickou podporu. Tohle si naši pomoc opravdu zaslouží! Děkujeme všem za podporu.

nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).