nahled

Den zdraví

Den zdraví Den zdraví na Facebooku

Úterý, 16. 11., 16 hodin, atrium: UF, je to za námi!!! Co? DEN ZDRAVÍ!!!

Díky všem organizátorům z 3B8, 7A8, 7B8, 5B8 a mnohým dalším se vše povedlo! Annie z 8B8 může být spokojená – její svěřenkyně z tercie odvedly skvělý výkon, jejich přednášky a praktické ukázky PP neměly chybu (bez pauzy od 2. - 8. vyučovací hodiny)!

Studentky ze septim skvěle zvládly tematiku HIV-AIDS, v posilovně cvičení na míčích, reflexní masáž nohy a pozdrav Slunci. V atriu si přes 80 studentů testovalo své znalosti z první pomoci a překvapivě nejlepší byli primáni 1B8, Jana R. ze septimy a Verča M. z oktávy. Všichni dostali za odměnu balíček se zdravou maxisvačinou.

Pexeso s tematikou „krev“ si vyzkoušelo 38 studentů, vítězové dostali bonbony. A kdo měl chuť, mohl si nechat vyčistit pleť a vyslechnout odborné rady, jak nad problémy pleti vyzrát.

Byli jste v 9.25 v atriu uvnitř červeného srdce z lidských těl? Přes 70 studentů symbolizovalo tvar nejdůležitějšího orgánu pro zdraví ! A o velké přestávce v atriu hořelo. Několik výborně namaskovaných studentů bylo popálených, poraněných, krvácelo, bylo v šoku. Studentky z tercie poskytly rychlou, odbornou první pomoc, zavolaly lékaře, odnesly na nosítkách nejhůře zraněné. Možná jste se někteří stihli se během dopoledne zapojit do soutěže: nakreslit na velký plakát pomůcky pro první pomoc nebo zdravou stravu. Na všech oknech v atriu si mohli zájemci prohlédnout informační materiály o zdraví a nápadité pracovní listy spolužáků.

VŠEM, KTEŘÍ JSTE POMOHLI, PATŘÍ VELKÝ DÍK!!!

A kdo tam nebyl, nebo si chce celou akci připomenout – mrkněte na fotky!

nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).