nahled

Dny otevřených dveří 2024

Otevřeli jsme dveře, vpustili dovnitř všechny zájemce o studium na naší škole, jejich rodiče, absolventy, kterým po nás bylo už smutno... A děly se věci!

  • To, že máme kantory ZAPÁLENÉ pro věc, je věc jasná. Na DOD se však ukázalo, že i zájemci o studium doslova HOŘÍ nedočkavostí studovat na naší škole!
  • Mrtvé klidové zóny představovaly jen naše kostry, jinak bylo všude pěkně ŽIVO!
  • Ostrava je město, podle Nohavici dokonce „razovite“, tudíž ani práce s jazyky nemohla být pro návštěvníky VESNICÍ, natož ŠPANĚLSKOU...
  • Láska prochází žaludkem, a to i láska ke škole. Přes jídlo jsme si tedy hledali cestičku i k zájemcům o studium. Navnadili jsme je vídeňskými „šnycly“, štrůdly, anglickými, francouzskými, ruskými i španělskými specialitami. A chutnalo!
  • Vstup jen pro odvážné! Aneb kdo opovrhuje řízkem, může ochutnat „brouky“. Lepší totiž brouk na talíři než brouk v hlavě. Věřím, že po návštěvě u nás už BROUKA V HLAVĚ nemá nikdo a naše škola je jasná volba!
  • Byli jsme rebelští! Školní řád sice zakazuje běh či závody na chodbách, včera se ale závodilo o sto šest. Prostě stroje našeho robotického kroužku v akci!
  • Jak už řekl Konstantin Filosof, nahé jsou národy bez knih. A nejen národy, co teprve škola! Ta naše se však pyšní bohatým knižním hábitem. Nahotu nepodporujeme, tu knižní už vůbec!
  • Dobrodružství v každé učebně, laboratoři…, to jednomu zvedne tlak! Není však důvod se bát. I na to jsme byli připraveni a tlak jsme našim návštěvníkům pro jistotu profesionálně měřili!
  • A dělo se toho ještě víc, tvořilo se výtvarně i hudebně, sportovalo se, naše studentská firma vše pečlivě korigovala a průvodci z řad studentů chrlili osobní zkušenosti a nezatajili nic, snad ani velikost bot našich kantorů.
  • A že plavete ve všech těch změnách, které se týkají letošních přijímacích zkoušek? Nezoufejte! Naše paní ředitelka vám vysvětlí vše, poradí krok po kroku co a jak udělat, odpoví na všechny vaše otázky, možná i na tu, co si dát před přijímacími zkouškami na snídani...

Prostě bylo co vidět, slyšet, zažít... A pokud to chcete zažívat dennodenně, přihlaste se na naši školu.

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).