nahled

Další úspěchy v komisi Bi – Ch

Sotva jste na stránkách školy dočetli o úspěchu Patrika Kuly v soutěži krajského kola chemické olympiády v kategorii A, kde obsadil krásné 10. místo, už tady máme další skvělé výsledky. Patrik bojoval ještě v kategoriích B a C. V obou též postoupil do krajských kol, tam skončil osmý a devátý. Ovšem v kategorii B jsme měli ještě jedno želízko v ohni, a to Kristinu Persichovou. A blahopřejeme, protože byla nejlepší – obsadila 1. místo, a dosáhla tak nejvyšší možné mety ve své kategorii.

V pátek 28. 4. soutěžilo družstvo tercie B ve složení Sára Mostýnová, Karolína Škereňová a Kryštof Matuštík v geologickém kladívku v kategorii B, a i když byli nejmladší, obsadili nádherné 2. místo. Sára se také zúčastnila geologické olympiády, v níž postoupila do krajského kola. Tam byla úspěšnou řešitelkou.

Dne 26. 4. se vybraní členové kroužku PP zúčastnili soutěže Hlídky mladých zdravotníků na ZŠ Zelená. Ve starší kategorii soutěžila dvě pětičlenná družstva – jedno ze sext a druhé složené z mladších žáků tercií. Soutěžili v disciplínách: historie ČČK, PP – teorie, hygiena, toxické látky a PP – praktické zásahy. Ve velmi těžké konkurenci 7 družstev se umístili na 2. a 6. místě. Ke stříbrné medaili blahopřejeme Veronice Sedlářové, Ladě Činčilové, Aničce Motyčkové, Elišce Kubínové a Terce Bártů. Mladší družstvo soutěžilo mezi staršími ve složení Aneta Nedavašková, Klára Kozelková, Meg Zaydlarová, Veronika Okonová a Radim Složil a získali spoustu zkušeností, které mohou využít 3. 5. v soutěži odpovídající jejich kategorii. Budeme moc držet palce.

Palce jsme drželi dobře, naše dvě mladší družstva skončila na 3. a 4. místě. soutěžila ve složení Aneta Nedavašková, Meg Zaydlarová, Adam Kocmánek, Pavla Kozubová, Kristina Misiačková a Klára Kozelková, Radim Složil, Veronika Okonová, Kristýna Ulmannová, Lucie Stehlíková!

Blahopřejeme všem našim soutěžícím studentům a radujeme se z jejich úspěchů společně s nimi.

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).