Czech-it

Letos, jako již tradičně, vznikla na naší škole v rámci volitelného předmětu aplikovaná ekonomie pod záštitou Junior Achievement nová studentská firma Czech-it.

Jsme firma zabývající se zprostředkovatelskou a pořadatelskou činností. Naší náplní je organizace příměstských kempů pro děti ze základních škol za účelem vzbudit v nich zájem o techniku a podpořit tak technické vzdělávání v Moravskoslezském kraji.

Prostřednictvím předmětu aplikovaná ekonomie získáváme praktické znalosti a dovednosti především z oblasti ekonomie, podnikání, obchodu, komunikace a celkové zkušenosti ohledně chodu reálné firmy.

Jako studentská firma usilujeme o titul nejlepší studentské společnosti v ČR, jelikož bychom rádi navázali na úspěchy loňské firmy GreenJoy a také na úspěchy všech firem předchozích. Dále bychom se chtěli co nejdále probojovat v počítačové herní simulaci TITAN a samozřejmě se co nejlépe umístit i na letošním mezinárodním veletrhu, který se bude konat v Berlíně.

Jako firma jsme se již angažovali při organizaci školního volejbalového turnaje a nyní jsme v plném proudu příprav na školní ples.

Informace o nás naleznete jak na nástěnce v atriu školy, tak na naší facebookové stránce a na webových stránkách www.czech-it.eu.

Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).