nahled

Cyklosvětluška aneb Světýlka naděje pro Hospic sv. Lukáše

Změna termínu Cyklosvětlušky

Z důvodu stále trvající nelehké epidemické situace se noční jízda Bělským lesem bohužel musí přesunout z původního květnového data na 4. září 2021. Protože hlavním posláním této akce je peněžní sbírka pro vážně nemocného Tomáška Křivdu a protože není zcela jisté, že se Cyklosvětluška bude moci konat v náhradním termínu, byla pro chlapce založena online sbírka. Nabízí se tedy alespoň tato možnost, jak Tomáškovi co nejdříve usnadnit a zlepšit život. Své příspěvky můžete posílat přes níže uvedenou adresu do 14. června 2021.

Budeme moc rádi, pokud Tomáška podpoříte i vy!

Děkujeme, studentská firma PEAK.

Odkaz na sbírku:
https://www.znesnaze21.cz/sbirka/lehatko-do-vany-a-rehabilitacni-pomucky-pro-tomaska

Cyklosvětluška aneb Světýlka naděje

Rádi přispíváte na dobrou věc a baví vás sportovat? Přijďte podpořit akci zvanou Cyklosvětluška! A co je to tedy za událost?

Cyklosvětluška je charitativní akce, která už od roku 2016 pomáhá neziskovým organizacím nebo přímo konkrétnímu člověku. Pokud situace dovolí, 29. května 2021 se od 17:00 uskuteční již šestý ročník noční jízdy Bělským lesem. Letos se na kolech rozsvítí světýlka pro čtyřletého Tomáška Křivdu z Ostravy za pořadatelské pomoci naší firmy. Výtěžek z celého projektu podpoří právě tohoto malého chlapce, který trpí dětskou mozkovou obrnou a dalšími nemocemi. Akce se mohou zúčastnit úplně všichni – dokonce i ti nejmenší! Ať už na odrážedlech, kolech či koloběžkách. Pojďte ho podpořit i vy! Čím více nás pojede, tím větší to má smysl.

Děkujeme, studentská firma PEAK.

odkaz na stránku Cyklosvětlušek: http://cyklosvetluska.cz
videa o akci: https://youtu.be/L3e7vY_JG54
https://www.youtube.com/watch?v=8ALnL2_3vj0
nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).