CORNY - Středoškolský atletický pohár, městské kolo

Dne 18. září jsme reprezentovali naši školu ve středoškolském atletickém poháru. Soutěž se konala na novém hřišti u sportovního gymnázia Dany a Emila Zátopkových, kde jsme měli všichni sraz s paní profesorkou Kroupovou a panem profesorem Skálou. Ráno bylo velice chladné, ale zároveň i slunečné. Jako první na programu bylo 200 m, kde si naše holky vedly výborně. Musím zmínit výhru v rozběhu Simči Kovářové ve skvělém čase 30,09 s.V tu chvíli jsme to ještě nevěděly, ale byl to nejlepší výkon soutěže na 200 m. Začaly jsme výborně a také jsme v tom pokračovaly v dalších disciplínách na 60 m, 800 m, ve skoku do dálky, skoku do výšky, ve vrhu koulí a také ve štafetách.

Paní profesorka Kroupová složila dokonce dvě štafety, abychom mohly nasbírat co nejvíce bodů. Štafeta ve složení: Černá, Štětiarová, Kovářová, Stočková byla velice úspěšná, holky suverénně vyhrály třetí rozběh. Celkově to bylo krásné 2. místo ve štafetě. Štafeta ve složení: Marková, Peterková, Kuchařová, Venhudová skončila v rozběhu na krásném druhém místě. Atletické odpoledne se nám líbilo, i když bylo velice fyzicky i psychicky namáhavé. Výsledky jsme se dozvěděly až další den a měly jsme s holkami i s paní profesorkou Kroupovou velikou radost, když jsme zjistily, že jsme v obrovské konkurenci 12 škol skončily na úžasném 2. místě a naši kluci na 6. místě. Doufám, že příští rok půjdeme reprezentovat naši školu znovu.

Složení týmu: Černá Kája (3A4), Venhudová Eliška (5A8), Peterková Katka (6B8), Kovářová Simča (6B8), Bartková Eliška (5A8), Ostřížková Silva (6A8), Lichnovská Marťa (1A4), Stočková Nikča (6B8), Kuchařová Kája (5B8), Marková Katka (1A4), Šustková Barča (6A8), Štětiarová Kája (8B8)

Předmětová komise TV všem reprezentantkám a reprezentantům děkuje a blahopřeje!

Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).