nahled

Číslo EMIL žije!

Aktualizováno:Informační schůzka robotického kroužku proběhne v pondělí 17. ledna 2011 od 10.20 v posluchárně fyziky.

 

V adventním čase jsme uskutečnili zdvořilostní návštěvu u Emila a Mývala. Emil, jakmile nás uviděl, začal pobíhat tam a zpět, točit se a vrtět. Živě projevoval radost nad shledáním. Mýval byl trošičku zdrženlivější a decentnější. Chybí mu chudákovi pár vnitřností, údů a končetin. Ale stále mu to pálí.

Jsou to oba ještě miminka, nemají ani dva roky. Mohli jste je zahlédnout v akci loni  v prvním patře na chodbě před počítačovými učebnami během Dne otevřených dveří. Víceméně na koleně a z ničeho je stvořili Vaši bývalí spolužáci Mirka, Honza a Michal, pod naším (p. prof. Matuška a Kolašín) odborným dohledem.

Žel, spolužáci odmaturovali, rozprchli se na VŠ a siroty po nich zůstaly. O mimča se nemá kdo starat. Jsou roztomilá, přátelská. Jedno živé a veselé, druhé v klinické smrti. Chcete je?

Rozhodli jsme se dát je znovu do kupy, jak fyzicky, tak mentálně. Takže zájemci o elektroniku, programování, techniku, kutilství a modelářství, zkrátka všechny dobré chůvy, hlaste se nám! Na věku a prozatímních vědomostech nezáleží. Nejsme vybíraví. Bereme každého a každou.

P. prof. Matuška, p. prof. Kolašín, pí. prof. Smrt

nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).