ChillUp všemi směry

O programu Junior Achievement jste již určitě slyšeli! Že ne? Abych to tedy rychle shrnul, jde o projekt, který má seznámit studenty středních škol s obchodním prostředím a naučit je, jak funguje firma se vším všudy. Od vlastního kapitálu a založení až po konečnou oficiální likvidaci, kterou ale činnost firmy jako takové rozhodně skončit nemusí!

Naši studenti si totiž s úkolem "rozjet byznys" poradili velkolepě, a rovnou na mezinárodní úrovni! Navázali tak na úspěch předchozí firmy CzechIt, z. s., která si vzala za úkol popularizaci technických oborů mezi mladými studenty a žáky majícími vůči nim často předsudky. Na jejich vlajkovou loď, polštář s produktovým označením HeadPad, jsme měli možnost si sáhnout na dnech otevřených dveří, kde firma ChillUp, z. s., prezentovala výsledky svého snažení v rámci předmětu aplikované ekonomie.

Nyní jejich činnost budí zájem i v regionálních médiích. Ostravský zpravodajský kanál Polar o naší současné i minulé firmě natočil reportáž. Podívejte se sami, co vše studenti naší školy již dokázali!
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).