nahled

Charitativní sbírka na pomoc lidem postiženým válkou

Nikdo to v životě nemá jednoduché. I když si myslíme, že jsme na dně, vždy se najdou lidé, kteří jsou na tom o poznání hůř. Právě proto jsme ve středu 7. prosince 2016 ve spolupráci s prof. V. Vlčkem na naší škole uspořádali pro Charitu ČR sbírku na pomoc lidem postiženým válkou v oblastech, kde je podle nás každá pomoc potřebná – v Sýrii, Iráku a Jordánsku.

Máme velkou radost, že se celá sbírka opravdu vydařila. Spousta studentů do sbírky přispěla domácí buchtou či vánočním cukrovím, které se při následném prodeji setkalo s velkým ohlasem. Nabízeli jsme také ozdobné svíčky, keramické ozdoby, malovaná přáníčka a spoustu dalších vánočních dekorací. Se zdaleka největším úspěchem se však setkal náš domácí vánoční punč, který postupně provoněl celou školu. A pokud některým rodičům po návštěvě třídních schůzek náš punč nestačil, měli jsme v záloze ještě čerstvě mletou kávu.

Výtěžek z celé akce bohatě předčil naše očekávání – dohromady se nám podařilo vybrat krásných 10 397, – Kč. Jsme moc rádi, že se v naší škole najdou lidé, kteří tuto akci podpořili. Vaše pomoc umožní zakoupení a distribuci potravin, potřeb do domácnosti, oblečení, obuvi a nově i školních pomůcek.

Rádi bychom poděkovali všem rodičům, pedagogům a studentům, kteří nám s akcí pomohli a projevili tak svou štědrost a solidaritu. Jsme rádi, že jsme se aspoň takto mohli podílet na zprostředkování pomoci lidem, kteří si ji opravdu zaslouží.

nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).