Budoucí studentská firma skóruje!

V úterý 19. června se v Podnikatelském inkubátoru Vysoké školy podnikání uskutečnila soutěž Sell Your Idea, které se zúčastnilo 9 budoucích studentských společností z Moravskoslezského, Zlínského a Olomouckého kraje. Naši školu reprezentovali žáci sext, kteří se v rámci tohoto projektu připravují na nepovinný předmět aplikovaná ekonomie.

Prezentační tým pro tuto soutěž obhajoval svůj produkt v tomto složení: Aneta Břusková, Hung Doan Manh (Zelo), Dominika Dofková, Petr Fridrišek a Stanislav Riger. Naši studenti prezentovali podnikatelský záměr fiktivní studentské společnosti „BM Company“ zabývající se vývojem a propagací vlastního inovativního produktu, konkrétně automatu na točené pivo (Fresh Beer Maker).

V rámci úterní soutěže jsme se umístili na nádherném prvním místě a vkročili jsme tímto úspěšně do série prezentací konajících se pod hlavičkou organizace Junior Achievement.

Chtěli bychom tímto poděkovat všem spolužákům, kteří se do vývoje našeho produktu aktivně zapojili, a v neposlední řadě také paní prof. Szlaurové, která nám byla po celou dobu příprav oporou.

Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).