Bobřík informatiky

Krajské kolo

V úterý 22. 3. 2022 proběhlo krajské kolo Bobříka informatiky. Naši postupující Matěj Neděla, 8B8, Aleš Smelík, 8A8, Martin Poruba, 7B8, a Petr Dluhoš, 7B8, podali pěkné výkony. Matěj Neděla obsadil 4. místo. Všem děkujeme za účast a Matějovi gratulujeme k výbornému umístění.

Školní kolo

27. 11. 2021

V minulých týdnech proběhlo školní kolo soutěže Bobřík informatiky. Soutěžící se napříč třídami utkali v několika kategoriích. Odpovídali na otázky z oblasti informatického myšlení, algoritmizace, porozumění informacím, řešení problémů a digitální gramotnosti.

Pro naše nejmladší studenty je určena kategorie Benjamin. Na prvních příčkách se umístili studenti s přezdívkami Hugo J. a Korpmen34, na třetích místech pak Matouš Šnapka, 2B8, Dany14 a Anežka G.

V kategorii Kadet, určené studentům tercií a kvart, vyřešili nejvíce úloh Matěj Tomeček, 4B8, a Jakub Salava, 4A8. Třetí místo obsadili Amálie Anna Koníčková, 3B8, Mikuláš Drastich, 4A8, a student s přezdívkou Space.

Sexty, septimy, první a druhý ročník soutěží v kategorii Junior. Vítězem se zde stal Jakub Velička, 6B8. Druhé a třetí místo se stejným počtem bodů obsadili Petr Grym, 5B8, a Adam Palička, 1A4.

V kategorii Senior soutěžili studenti třetích a čtvrtých ročníků a septim a oktáv. Nejlépe si vedli Matěj Neděla, 8B8, Aleš Smelík, 8A8, a Martin Poruba, 7B8. Všichni tři také postupují do ústředního kola, které se koná v lednu.

Vítězům všech kategorií gratulujeme, všem soutěžícím děkujeme za účast a postupujícím seniorům držíme palce v ústředním kole.

Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).