nahled

Vítězství v Bludišti!

Soutěžní pořad Bludiště asi mnoho z vás zná. Málokdo si ovšem v pořadu zasoutěží nebo usedne na tribunu jako fanoušek týmu složeného z těch nejlepších lidí vybraných z třídního kolektivu, kteří vyšlou své vědomosti do boje proti soupeřícímu družstvu a utkají se s ním v psychicky i fyzicky náročných disciplínách. Naše třída se však plna odhodlání do soutěže přihlásila a 3. 1. 2016 jsme se po přihlášení dostali konečně na řadu.

Do studia jsme přijeli kolem 9. ráno, odložili si věci do šaten, seznámili se s programem natáčení a maskéři se mezitím postarali o členy našeho družstva: Janču, Ondru, Tonyho a Kubu. Potom nás zavolali s naším modrým týmem do prostoru, kde celé natáčení probíhalo. Byli jsme podrobně informováni o způsobu a průběhu soutěže a pak už vše mohlo začít. "Můžeme, Jaroušku? Karlíčku? Kamera tři? Výborně! A teď veliký potlesk!" Po těchto slovech obvykle následoval opravdu gigantický potlesk doprovázený ječením, pískáním, troubením a dupáním. Po chvilce se moderátor rozeběhl dolů po schodech a skrz tleskání a obrovský hluk odříkal celý úvodní proslov. Ačkoliv v průběhu všichni kvůli bodové převaze čekali vítězství soupeře, v posledním kole jsme uhodnutím tajenky z 2 nápověd připsali 15 bludišťáků a zvítězili. Dostali jsme se tedy k balancovníku, bohužel jsme si však neodnesli až na plyšového bludišťáka žádnou cenu. Všichni se radovali z postupu a byli plni odhodlání porazit i naše další soupeře.

Odpoledne natáčení pokračovalo. Tentokrát byl stav až do konce vyrovnaný, mimo jiné díky skvělému výkonu Kuby a Janky v laserovém bludišti. Janča podruhé uhodla závěrečnou tajenku ze dvou nápověd, a my tak znovu zvítězili. Natáčení pokračovalo druhý den ráno. Každý věřil, že to i dnes zvládneme. Naše družstvo mělo mnohem více sebevědomí než v předešlých dílech, ikdyž nás opět čekali starší soupeři. Do vedení jsme se tedy dostali hned ze začátku a náš náskok jsme si až do konce udrželi. Rozlousknutím tajenky se členové týmu opět dostali k balancovníku, a konečně uspěli! V poslední chvíli poslali zbylou kuličku do příslušné jamky, a získali tak cenu stříbrného bludišťáka! Na oslavu naší výhry vyletěly konfety a všichni zúčastnění týmu gratulovali. Tak velký úspěch opravdu nikdo nečekal. Na památku nám zůstali 3 plyšoví bludišťáci a nezapomenutelné zážitky.

nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).