ghrabuvka.cz
Articles in English Deutsche Artikel Artículos en español Articles en français Статьи по-русски Trang tiếng Việt

Best of Night

24. 10. 2014
 studenti,
08. 12. 2014

Čekání na to, až dosáhnu minimální věkové hranice pro přihlášení, se rozhodně vyplatilo. Koneckonců - nacpat se sušenkami se zázvorem, tancovat skotské tance a přespávat ve školní tělocvičně v průběhu toho samého večera se vám nepoštěstí každý den.

Věra Ocisková, 5A8


Byla to nejlepší noc z těch tří, na kterých jsem dosud byl. Za největší plus celé akce bych považoval určitě výběr písniček a pak skvělé jídlo. Pokud bych měl letošní noc ohodnotit jako ve škole, byla by to určitě jednička s pěti hvězdami minimálně.

Long Luu Hoang, 7B8


Ty roky čekání na anglickou noc se opravdu vyplatily. Užili jsme si úžasný večer plný zábavy, skotských tanců, zpěvu doprovázeného vzácnými hosty a mnohého dalšího. Celý program také doprovázelo opravdu bohaté občerstvení, v rámci kterého jsme měli možnost ochutnat skvělé brownies, křupavé toasty s burákovým máslem, americký popcorn, několik druhů sušenek, vynikající ovesnou kaši, a dokonce i vepřové kůžičky. Poté jsme byli odměněni pravým McHajdy burgerem a dárkem z tomboly. Na závěr jsme zhlédli pohádku na dobrou noc a šli „spát“.

Jsem rád, že jsem měl možnost zúčastnit se té nejlepší školní akce. Za tento neopakovatelný zážitek všem profesorům srdečně děkuji a opravdu se těším na další ročníky!

Jan Valtr, 5A8


Velmi podařená akce, jsem ráda, že jsem se jí mohla zúčastnit. Spousta zábavy, dobrého jídla a pití a především skvělých tanců. Už nyní se těším na příští ročníky.

Gabriela Holubová, 7B8