nahled

Best of Night

Čekání na to, až dosáhnu minimální věkové hranice pro přihlášení, se rozhodně vyplatilo. Koneckonců - nacpat se sušenkami se zázvorem, tancovat skotské tance a přespávat ve školní tělocvičně v průběhu toho samého večera se vám nepoštěstí každý den.

Věra Ocisková, 5A8


Byla to nejlepší noc z těch tří, na kterých jsem dosud byl. Za největší plus celé akce bych považoval určitě výběr písniček a pak skvělé jídlo. Pokud bych měl letošní noc ohodnotit jako ve škole, byla by to určitě jednička s pěti hvězdami minimálně.

Long Luu Hoang, 7B8


Ty roky čekání na anglickou noc se opravdu vyplatily. Užili jsme si úžasný večer plný zábavy, skotských tanců, zpěvu doprovázeného vzácnými hosty a mnohého dalšího. Celý program také doprovázelo opravdu bohaté občerstvení, v rámci kterého jsme měli možnost ochutnat skvělé brownies, křupavé toasty s burákovým máslem, americký popcorn, několik druhů sušenek, vynikající ovesnou kaši, a dokonce i vepřové kůžičky. Poté jsme byli odměněni pravým McHajdy burgerem a dárkem z tomboly. Na závěr jsme zhlédli pohádku na dobrou noc a šli „spát“.

Jsem rád, že jsem měl možnost zúčastnit se té nejlepší školní akce. Za tento neopakovatelný zážitek všem profesorům srdečně děkuji a opravdu se těším na další ročníky!

Jan Valtr, 5A8


Velmi podařená akce, jsem ráda, že jsem se jí mohla zúčastnit. Spousta zábavy, dobrého jídla a pití a především skvělých tanců. Už nyní se těším na příští ročníky.

Gabriela Holubová, 7B8


nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).