nahled

Bělehrad, Srbsko

V letních dnech 16.-19. srpna se naší studentské firmě podařilo probojovat až do samotného evropského finále - JA Europe. Znamenalo to pro nás ohromný úspěch a krásnou cestu do hlavního města Srbska, Bělehadu. Ano, říkám krásnou, i když jsme po cestě stihli zahlédnout asi 3 havárie v přímém přenosu. Naštěstí se ani jedna netýkala našeho mikrobusu, a tak jsme v poklidu dorazili ke krásnému a luxusnímu hotelu Crowne Plaza, kde se odehrávala většina našeho soutěžního programu.

Jako vždy jsme se do toho pustili se vší vervou tak, jak to mají SMESHáci ve zvyku. Čekaly nás panelové diskuze před porotou, pohovory pro teamleadery a nesměla chybět ani prezentace na stánku. Vše jsme zvládali s úsměvem i přes drobné kolize.

Porota byla přísná a zpotil se z ní nejeden tým, proto přišlo vhod hotelové wellness. Vyhodnocení soutěže bylo zorganizováno ve velkém stylu. Tento galavečer byl pro nás velmi příjemným zakončením čtyř perných dní. A i když jsme si z finále neodvezli pohár, tak nás to posunulo dál. Tato příležitost nám poskytla spoustu nových zkušeností a dodala nám velkou dávku inspirace.

Váš tým SMESH

nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).