nahled

Běháme pro Mobilní hospic Ondrášek

Potřeba pomoci nemá hranic ani konce. Jednou z institucí, které naše škola už několik let pomáhá, je Mobilní hospic Ondrášek. Po listopadovém výstupu na Lysou horu pro Mobilní hospic Ondrášek, do kterého se zapojilo obrovské množství našich studentů, jejich rodičů, přátel, kantorů, rozjíždíme další charitativní sportovní akcí pro tento hospic.

Tentokrát se jedná o druhý ročník "Běhu na dlouhou trať". Ale neděste se. Mnozí se zapojili už v loňském roce a neuběhali se k smrti. Jedná se o akci, v níž podpoříte Ondrášek zaplacením startovného. Bude vám přiděleno startovní číslo a pak už je jen na vás, zda budete běhat, chodit, jezdit na kole, kolečkových bruslích, plavat, létat či (i když tato varianta je nám proti srsti :-)) jen sedět na gauči. V loňském roce se zapojili kantoři, studenti-jednotlivci i třídy, absolventi i rodiče studentů.

Akce trvá od 21. 4. - 12. 5., kdy proběhne závěrečné setkání přímo v Ondrášku s občerstvením, zábavou, poděkováním. Připravený bude pro všechny účastníky i malý dáreček.  V průběhu akce zorganizujeme i něco hromadného pro účastníky, vymýšlíme malá zpestření, o kterých budeme informovat. Jinak je vše zcela ve vašich rukou, nemusíte nikde sportovat hromadně, závodit, vše záleží na tom, jakou formou se budete chtít zapojit. Nám se na akci líbí právě to, že může propojit kantory, studenty, rodiče, že mohou mezi sebou "soupeřit" třídy, případně se hecovat právě třeba děti se svými rodiči, kantory, a že je vše pro dobrou věc... Budeme moc rádi, pokud vás tato aktivní forma pomoci osloví a zapojíte se, náš tým je pojmenován podle ambasadorky akce "Míša tým". Všechny informace o akci a pro registraci najdete ve sdíleném dokumentu. Děkujeme za podporu a věříme v další povedenou smysluplnou akci.

nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).