nahled

American Night

Ve čtvrtek 18. 2. 2016 se uskutečnila akce American Night. Studenti se něco přiučili o USA formou kvízů, zazpívali si americké písně s živou kapelou, ochutnali občerstvení v americkém stylu, na jehož přípravě se z velké části sami podíleli. Nechyběl ani pečený krocan a domácí hamburgery. Překvapil zinscenovaný příjezd Baracka Obamy a jeho ochranky, všichni si vyzkoušeli kovbojské tance, rock´n roll i rap. Družstva (alias státy USA) se dále utkala v basketbalové soutěži o krále střelců a v soutěži roztleskávaček. Na závěr si každý vylosoval valentýnské přání.

Co mne velmi těší, je to, že zájem o tuto akci rok od roku stoupá. Děkuji kolegům, že jsou ochotni strávit svůj volný čas (a někteří i celou noc) ve škole, a studentům za to, že byli ochotni podílet se na přípravě a že spolupracují i napříč třídami.


Tak jako loni, i letos jsme si Americkou noc vážně užili. Bohatý program plný her, tanců i písniček doprovodilo ještě bohatší občerstvení – o zábavu skutečně nebyla nouze. Srdečně děkuji všem profesorům, kteří se na tomto úžasném večeru podíleli. Speciální dík pak patří těm, co přes osm hodin vyráběli na míru dělané hamburgery, a především paní profesorce Mittnerové za perfektní organizaci. Těším se zase příště!

Jan Valtr, 6A8

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).