ghrabuvka.cz
Articles in English Deutsche Artikel Artículos en español Articles en français Статьи по-русски Trang tiếng Việt

American Night

18. 02. 2016
 Eva Mittnerová, PhD., a Jan Valtr, 6A8,
10. 03. 2016

Ve čtvrtek 18. 2. 2016 se uskutečnila akce American Night. Studenti se něco přiučili o USA formou kvízů, zazpívali si americké písně s živou kapelou, ochutnali občerstvení v americkém stylu, na jehož přípravě se z velké části sami podíleli. Nechyběl ani pečený krocan a domácí hamburgery. Překvapil zinscenovaný příjezd Baracka Obamy a jeho ochranky, všichni si vyzkoušeli kovbojské tance, rock´n roll i rap. Družstva (alias státy USA) se dále utkala v basketbalové soutěži o krále střelců a v soutěži roztleskávaček. Na závěr si každý vylosoval valentýnské přání.

Co mne velmi těší, je to, že zájem o tuto akci rok od roku stoupá. Děkuji kolegům, že jsou ochotni strávit svůj volný čas (a někteří i celou noc) ve škole, a studentům za to, že byli ochotni podílet se na přípravě a že spolupracují i napříč třídami.


Tak jako loni, i letos jsme si Americkou noc vážně užili. Bohatý program plný her, tanců i písniček doprovodilo ještě bohatší občerstvení – o zábavu skutečně nebyla nouze. Srdečně děkuji všem profesorům, kteří se na tomto úžasném večeru podíleli. Speciální dík pak patří těm, co přes osm hodin vyráběli na míru dělané hamburgery, a především paní profesorce Mittnerové za perfektní organizaci. Těším se zase příště!

Jan Valtr, 6A8