Akademie školy 2008

Když za námi někdy koncem února přišla paní profesorka Vašíčková s tím, že by byla ráda, kdybychom se pustili do organizace letošní akademie, nevěděli jsme, že už jde o hotovou věc. Termín byl domluvený na 12. května, a tak se mohlo začít. Samotné přípravy začaly někdy v půlce března oslovením studentů a předběžným výběrem čísel. Po loňských zkušenostech jsme se snažili, aby akademie měla větší spád, proto jsme zkrátili její délku a snažili se vymyslet různá ozvláštnění – ať už videoprojekci, která byla využita skoro ve všech číslech, či promítání Toma a Jerryho na úvod pro zkrácení dlouhé chvíle.

Akademii předcházely tři zkoušky, jedna v hudebně, poté školní generálka v malé tělocvičně a samotná generálka v DK Akord. Čísel byla oproti loňskému roku asi polovina, jejich kvalita byla ovšem díky práci studentů na vysoké úrovni - o tom svědčil i obrovský potlesk, který vystoupení sklidila. Velikou zásluhu na kvalitě celého programu mají paní profesorky Vašíčková a Zelenková, které se podílely na organizaci, a také Ivona Spáčilová, která se postarala o nazvučení celé akce. I přes drobné technické problémy a vždy přítomný nedostatek času se letošní akademie podle našeho názoru vydařila a těšíme se na organizaci příští, výroční akademii, která se už pomalu začíná „rýsovat“.


Pro správně zobrazení videa je třeba mít nainstalovaný flash. najdete zde

Videa sestříhal Tomáš Oramus, 7B8.

 

Program akademie

 1. Feeling Good
  Eva Konečná (3B8), Tomáš Oramus (7B8), Filip Veselý (7B8), Michael Gacek (host)
 2. Jiří Dědeček: Za trochu lásky
  Kamila Polívková (5B8)
 3. Welcome To The World
  Božena Klepšová, Jana Hrbáčová, Klára Třosová, Tereza Vaňková, Martina Fukalová, Matěj Foltýn, Kateřina Tománková, Martin Hladk, Vojtěch Loska (všichni 2A8)
 4. El Torero
  Václav Matěj, Jiří Machač, Adam Hruzík, Daniel Dobřanský, Kateřina Čadková, Tomáš Hruška, Nikola Geizlerová, Barbara Antoniazi, Veronika Vávrová, Helena Vaňková, Zuzana Ritzová, Alena Tyčová, Martina Rutová (všichni 5B8)
 5. Pomáda
  Michaela Riedlová (1A4), Szymon Božek (host), Markéta Kvapíková (3A4), Tomáš Bortel (host)
 6. Flétnové tango, Tico Tico
  Barbora Vachtová (5A8), Gabriela Orlitová (host), Klára Sosnová (host), Tereza Sosnová (host)
 7. Samuraj
  Robin Petrásek (7B8)
 1. Osud člověka
  Michal Čornej, Michal Míček, Vojtěch Kučera, Filip Veselý, Tomáš Oramus, Radka Folková, Tereza Randýsková, Klára Kantošová (všichni 7B8), Štěpán Košík (7A8), Jan Horváth (7A8), Zdeněk Machura (7A8), Vladimír Janish (2B8), Helena Vaňková (5B8), Jan Merička (5B8), Daniel Krpelík (6B8), Jakub Kaštovský (6B8), Jiří Blažej (6B8), Lukáš Gvužď (6B8)
 2. Let’s Dance
  Michaela Riedlová (1A4), Szymon Božek (host), Markéta Kvapíková (3A4), Tomáš Bortel (host)
 3. Frederyk Chopin: Etuda Ges dur; op.10 č.5
  Miroslav Beinhauer (4B8)
 4. Holiday, As We Worship You
  školní pěvecký sbor, Adéla Kocmánková (3A8), Eva Konečná (3A8), Gabriela Hercíková (5A8), Kateřina Kůřilová (5A8), Veronika Orlitová (6B8), Veronika Sýkorová (6B8), Zuzana Batková (2A4), Martina Ciencialová (2A4), Andrea Daleká (2A4), Bořivoj Masnica (2A4), Barbora Svrčinová (7B8), Tomáš Oramus (7B8), David Šperlín (6B8)
 5. Produkce
  Průvodní slovo - Mariana Kuchařová (5B8), Michal Čornej (7B8)
  Záznam - Jan Pavlas, Jan Tyleček, Tomáš Oramus, Filip Veselý (všichni 7B8)
  Nazvučení - Ivona Spáčilová (6B8)
  Organizace - Tomáš Oramus (7B8), Filip Veselý (7B8), Mgr. Martina Zelenková, PhDr. Marie Vašíčková

 

Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).