nahled

Adaptační pobyt prim, Budišov nad Budišovkou

Adaptační pobyt byl to nejlepší na první setkání.  Přišla jsem k autobusu neznámá ostatním lidem a sama jsem je neznala. Sice jsem znala dva kamarády ze základní školy, ale přece je málo znát dva z 57. Když jsem jela v autobuse, povídala jsem si s kamarádkou, a když se přišlo do poschodí, kde bude náš pobyt trvat, rozdělovaly se pokoje. Vlezly jsme do prvního pokoje a čekaly, kdo k nám přijde. A v tom jsem poznala, teď už kámošky, Marťu, Hanku, Marušku a Pavlínu. Zabydlely jsme se, více se poznaly a nakonec šly dolů do jídelny, kde probíhalo poznání dalších spolužáků. Hrály se různé hry a tím jsme se krok po kroku seznamovali. Už jsem znala mnohem víc kamarádů a cítila jsem se lépe. Takhle to probíhalo až do večera, kdy jsme měli módní přehlídku školních předmětů. Bylo mnoho srandy. Další den byl ještě lepší, když jsme se znali skoro všichni. Rozdělovalo se do tříd a já jsem v 1B8 – jsem spokojená. Různé hry jsme potom hráli ve „třídách“. Adapťák byl super a nikdy bych ho nevyměnila.

Daniela Vybíralová, 1B8
break

Na adapťák jsme jeli kolem půl deváté  a byli jsme tam kolem oběda. Pak jsme se najedli a chtěli jsme jít ven. Jenže bylo škaredě a pršelo, a tak jsme hráli hry uvnitř. Večer jsme měli módní přehlídku modelů školních předmětů. Pak byl ještě koncert kapel a následovala hra. Cílem hry bylo se zavázanýma očima najít petláhev, pak najít protihráče a třikrát ho tou petlahví praštit. Ono to není moc  jednoduché, protože na vás všichni křičí a vy neslyšíte, kde je protivník. Když začne hra, tak nemůžete najít petku, a když už ji konečně máte, tak nemůžete najít soupeře. Pak jsme šli spát. Druhý den jsme vstali a hráli ještě nějaké hry. Pak jsme se sbalili a jeli domů. Bylo to super.

Tomáš Eisner, 1B8
break

Adaptační pobyt aneb Skvělá hra

Tak jak začít. Víte, adapťák byl celý skvělý, i když nejvíc mě bavila hra, ve které jsme dělali módní přehlídku a sami jsme si měli vymyslet písničku o škole. V módní přehlídce měly být tři modely a každý měl znázorňovat jeden školní předmět. My jsme měli: tělocvik, hudebku a výtvarku. Ale víte, co z toho bylo vlastně úplně nejlepší? Vlastně to vymýšlení. Byla to hlavně sranda. Byly jsme i s kluky, takže Mára dělal tělocvik. Michal dělal ještě s Dančou moderátory. Myslím, že jsme to měli skvěle vymyšlené, ale líbily se mi i ostatní skupinky… Bylo to super!

Tereza Sládečková, 1B8
nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).