nahled

Adaptační pobyt prim, Budišov nad Budišovkou

V prvním týdnu tohoto školního roku proběhla tradiční akce, adaptační pobyt, pořádaná pro nové žáky naší školy. Letos se uskutečnil v Budišově nad Budišovkou, kam ve středu přijelo 60 nových žáků a jejich 6 učitelů.

V příjemném prostředí rekreačního střediska a jeho okolí proběhla v následujících dnech řada aktivit, které měly umožnit dětem vzájemně se poznat. Po "nepovinné" rozcvičce následoval program plný her a sportovních výkonů. Děvčata a kluci si mohli například vyzkoušet, jaké je přistávat s letadlem v mlze pouze podle zvukových signálů vydávaných majákem, pilotovat UFO složitým terénem, a také poznali, že elektrický proud je lépe veden vlhkýma rukama. Večer si pak mohli všichni zazpívat známé písničky za hudebního doprovodu Radka Kuldana a Evy Mittnerové.

Důležitým bodem programu bylo páteční rozdělení dětí do dvou tříd. Vzhledem k tomu, že jsme se snažili vyhovět všem přáním dětí, se vše obešlo téměř bez slz. A tak se v pondělí poprvé sejde 2 x 30 dětí, které spolu prožijí následujících osm let.

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).