nahled

Adaptační pobyt prim a 1. ročníku

Jako každý rok se i naši primáni a první ročník zúčastnili adaptačního pobytu v hotelu Srdce Beskyd na Čeladné. I když nám počasí moc nepřálo, pobyt se vydařil. Přečtěte si pár postřehů, které napsali naši primánci.

Na adapťáku se nám líbily hry, při kterých jsme se pořádně seznámili. Našli jsme si nové přátele, se kterými tu budeme ještě 8 let. Kdyby nebyl adaptační pobyt, nikdy bychom nebyli pořádný kolektiv.

Lucka Pavelcová, Zlatka Palkovská, obě 1A8

Nejvíce se mi na adaptačním pobytu líbily všechny ty hry a nic mi tam nechybělo. Na adapťáku jsem se seznámil s Robinem, Michalem, Karlem, Matějem a Ondrou. Moc se mi tam líbilo.

Jirka Zedník, 1A8

Na adaptačním kurzu v Srdci Beskyd se mi líbilo všechno. Nejvíce ale hry venku. Kdybychom měli hezké počasí, bylo by to lepší a užili bychom si to více. Ale nevadí. Myslím, že máme super kolektiv a že spolu budeme všichni dobře vycházet. Se všemi jsem se tam seznámila, a kdybych tam mohla jet znova, jela bych ráda.

Anna Šubertová, 1A8

Na adaptačním kurzu to bylo hrozně super, jelikož jsme hráli suprové hry (například noční hru, boj s PET lahvemi, mexickou bránu a spoustu dalších skvělých her). Taky to bylo fajn, protože máme perfektní profesory, a navíc jsme se seznámili. Takže si myslím, že budeme super kolektiv. Určitě chci poděkovat všem profesorům, že to tam s námi vydrželi a neruply jim nervy :-).

Alice Stehnová, 1A8

Mně se nejvíce na adaptačním pobytu líbilo to, že jsem poznala nové kamarádky a seznámila jsem se s naší třídní paní profesorkou, která je naprosto skvělá!

Adéla Boglevská, 1B8

Když jsem přišla první den do školy, připadalo mi, že nemám šanci se skamarádit. Ale na adaptačním pobytu se mi zdálo, že jsme jako jeden tým. Pohled na hotel sice nebyl ideální a nesplňoval požadavky spousty mých spolužáků včetně mě, ale příroda okolo to vyvážila. Postupně jsem si díky dobrým hrám nacházela kamarády a další školní den jsem si připadala lépe.

Isabela Hermová, 1B8

Na adaptačním pobytu se mi nejvíce líbily noční hry, bylo to dobrodružné a záživné. Odnesla jsem si hodně zážitků a našla spoustu nových přátel. Pokoj byl taky hezký. Všem moc doporučuji jet. Počasí nám sice moc nevyšlo, ale jinak jsme si to moc užili. Ráda bych tam byla třeba týden.

Aneta Koudelová, 1B8

Nejvíce se mi líbilo, že jsme hráli hodně her, a tím se stmelil náš kolektiv. Hry byly napínavé a dobrodružné. Taky jsme si povídali nejen se spolužáky, ale i s profesory. Byl to pro mě velký zážitek. Doufám, že i dalším primánům se adaptační pobyt povede stejně, jako se povedl nám.

Anna Poláková, 1B8

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).