nahled

Adaptační pobyt prim 2013/2014

Ráno jsme měli sraz na parkovišti J. Kotase u kruhového objezdu v Ostravě-Hrabůvce. Odtud jsme jeli dvěma autobusy na Čeladnou do hotelu Srdce Beskyd. Hotel byl starší, ale ne na rozpadnutí :). Jídlo jsme měli dobré, hráli jsme různé hry, jako např. "Na blbce" nebo "Ocásky". Hry nás moc bavily, chtěli jsme je hrát znovu a znovu... Profesoři a profesorky, kteří tam byli s námi, byli moc fajn a také si některé hry vyzkoušeli. Jsme velmi rádi, že jsme měli tu příležitost se pobytu zúčastnit, a přejeme i dalším primám, ať si to užijí jako my.

Barbora Černíková, 1A8


Na adaptačním pobytu se mi velmi líbilo. Seznámil jsem se se spoustou budoucích spolužáků a profesorů. Ti nás naučili úžasné hry. I ubytování v hotelu Srdce Beskyd se mi líbilo. Vřele toto gymnázium doporučuji.

Šimon Šesták, 1A8


Adaptační pobyt byl bezvadný. Mile nás překvapil. Mysleli jsme si, že budeme hrát jen hry na zapamatování jmen, jako je schovávaná, ale vyzkoušeli jsme i mnoho jiných zábavných aktivit. Hotel byl dobrý a jídlo taky, na pokojích to bylo příjemné a program byl zábavný. Velice jsme si to užili. Přejeme příjemný pobyt i dalším ročníkům!!!

Adéla Pavlová a Benjamin Šopor, 1A8


Místo v Beskydech bylo ideální.
Profesoři velmi hodní.
Hry zábavné, skvělé i náročné.
Ubytování nic moc,
Zato ta první pomoc!
Konec velmi rychlý a nečekaný.
Ale jinak velmi fajn.
Kluci, holky už se znaj.

Klára Gajdečková, 1A8

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).