nahled

Adaptační pobyt 1A4, Budišov nad Budišovkou

I studenti letošního 1. ročníku čtyřletého studia strávili nezapomenutelné tři dny (2.-4.9. 2009) v rekreačním středisku Radost v Budišově nad Budišovkou, aby se vzájemně seznámili, navázali nová přátelství a poznali své vyučující. Spolužáci ze třídy 7B8 pod vedením Mgr. Daniely Radkové pro ně připravili nejen zajímavé hry, ale i poučné přednášky o poskytování první pomoci.

Dále byly na programu hry seznamovací a branné. Na vlastní kůži si třeba účastníci adaptačního pobytu mohli se zavázanýma očima vyzkoušet orientaci v neznámém terénu, naučit se několik country tanečků, zasoutěžit si v různých disciplínách, odhalit své pocity při hrách psychologických, jež připravil výchovný poradce mgr. Vojtěch Vlček. V besedách se zase dozvěděli vše potřebné o studiu, škoním a klasifikačním řádu. Počasí bylo příjemně podzimní, a tak jsme společně trávili celé tři dny v krásné přírodě.

Jako zajímavost uveďme, že adaptační pobyt nebyl pouze studentskou záležitostí, ale že se jej účastnila i naše nová kolegyně Mgr. Jana Sládková, která se tak seznámila s novými kolegy, studenty i fungováním školy v poněkud netradičním duchu.

Přestože byl program velmi nabitý, všichni účastníci jej hravě zvládli, dokonce i student trpící těžkými zdravotními obtížemi.

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).