nahled

Adaptační pobyt 1A4 2012/13

Když jsme přišli na novou školu, nikoho jsme neznali. Myslím, že jsme si připadali jako „ Alenka v říši divů“, ale naštěstí pro nás byl nachystán adaptační pobyt, na kterém jsme se všichni vzájemně seznámili.

Pobyt probíhal ve dnech 5. 9. 2012 – 6. 9. 2012 na horské chatě Čeladenka. Již po cestě tam měli pro nás profesoři připravené aktivity, a tak jsme začali se seznamováním už ve vlaku. Poté nás čekala „krátká“ túra na chatu. Po chvilce odpočinku jsme se pustili do seznamovacích aktivit. Byly rozděleny do dvou kategorií, pohybových a konverzačních. Během pohybových aktivit jsme se učili být týmem a „držet spolu“. Velmi jsme se bavili, protože jsme se často dostávali do trapných situací a tím se taky utváří kolektiv. U konverzačních aktivit jsme se snažili hlavně zapamatovat si jména našich spolužáků, což pro nás byl ze začátku asi největší problém, ale potom jsme začali zjišťovat, jací jsou ti ostatní: např.: čeho se bojí, co mají rádi, jaké jsou jejich zájmy atd.

Myslím, že jsme se dobře poznali a utvořili nová přátelství. Adaptační pobyt byl skvělou akcí, na které se utvářel kolektiv. Myslím, že by ho měli zažít všichni studenti, kteří nastoupí na novou školu.

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).