nahled

3. ročník soutěže Prázdniny, já a četba

Další prázdniny jsou nenávratně za námi, a přestože letos horké letní dny lákaly spíše k vodě a do lesa, věříme, že na chvilku s knížkou si našla čas většina našich studentů. A právě těm, kteří si o prázdninách našli čas na dobrodružnou výpravu stránkami knih, je určena naše soutěž. Zúčastnit se může každý a úkol není nijak těžký. Stačí zapojit svou fantazii a jakkoli zpracovat vlastní prázdninový vztah k četbě. Jednat se může o kresbu, malbu, fotografie, koláž, komiks či úplně jiné netradiční zpracování tématu. Podmínka je jediná. Velikost výsledné práce musí být minimálně na A4 a odevzdat její finální podobu je nutné do 23. října p. prof. Böhmové (nechat výtvor podepsaný s uvedením třídy můžete i na vrátnici školy). Vše ostatní je na vás.

Všechny odevzdané práce budou vystaveny na literární nástěnce u knihovny a na konci října z nich budou vybráni vítězové. Ti od nás obdrží knižní odměny a jiné zajímavé ceny.

Podrobnější informace o soutěži, stejně jako další zprávy z literárního dění týkajícího se naší školy (všechny soutěže vyhlášené naší školou i jinými subjekty, knižní novinky, zajímavosti z literárního světa) najdete na našem literárním facebooku. Chcete-li být v obraze a mít přehled, staňte se jeho fanoušky. Všem prázdninovým čtenářům, kteří se zapojí do soutěže, přejeme mnoho nápadů a těšíme se na jejich výtvory.

nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).