nahled

20. ročník Vánočního volejbalového turnaje

Dne 21. prosince 2023 se na naší škole uskutečnil nezapomenutelný 20. ročník Vánočního volejbalového turnaje, který pořádala studentská firma PitPad. V atmosféře radosti a vzájemné soutěže se šest studentských týmů snažilo vybojovat titul Vánočních voljebalových šampionů. Zároveň mohli získat putovní pohár a hodnotné poukázky od sponzora turnaje Los Capollitos.

Oktáva A vystoupila jako jasný vítěz turnaje, a to nejen díky porážce všech studentských týmů. Jako perličku na závěr ještě porazila učitelský tým, čímž potvrdila svou výhru. Tato třída ukázala na školní poměry neuvěřitelně dynamickou hru se skvělou týmovou koordinací. Jejich energie a odhodlání zazářily na hřišti. To platí nejen při hře mezi studenty, ale také při velmi nečekaném a těsném vítězství nad učitelským týmem.

Vzájemný souboj studentů a učitelů přinesl do turnaje speciální kouzlo. Obě strany bojovaly se stejným zapálením a vášní, což znamenalo, že diváci na tribunách byli svědky úžasného zápasu. Učitelé, ačkoliv nedokázali překonat živelnost studentů, předvedli vynikající dovednosti, sportovního ducha a získali si obdiv.

Výborně ale hrály úplně všechny týmy a nadprůměrné výkony v turnaji předvedly také septimy B a A, jež skončily na druhém a třetím místě.

Studentská firma by tímto chtěla poděkovat všem, kteří se jakkoliv zapojili do turnaje nebo pomohli se zajištěním. Zvláště pak rozhodčím a týmům, včetně učitelského, děkujeme a všem přejeme šťastný a úspěšný nový rok!

nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).