nahled

2. místo v obvodním kole ve volejbalu pro dívky a 3. místo pro chlapce

Ve čtvrtek 5. března 2020 se družstvo dívek z nižšího gymnázia zúčastnilo turnaje ve volejbalu na ZŠ Dvorského. Konkurence byla poměrně silná, ale naše holky se ničeho nezalekly.

Úvodní zápas si zahrály s domácím týmem, který děvčatům i přes podporu svých fanoušků podlehl. Taktéž jednoznačně děvčata zvítězila v souboji proti ZŠ Horymírova. Poté ale následoval nejdůležitější zápas dne, semifinále proti ZŠ Volgogradská, které mělo rozhodnout, zda dívky postoupí do okresního kola. Naštěstí bojovaly statečně a mohly se zaslouženě radovat z postupu. Jako třešničku na dortu si zahrály finále se ZŠ Stará Bělá, které ačkoliv prohrály, tak nic nezměnilo na jejich jistém postupu. Děvčatům moc gratulujeme a držíme palce v okresním kole.

Družstvo hrálo ve složení: Anna Šubertová, Adéla Kuchařová, Alice Stehnová, Nela Martiníková, Nikola Sasínová (všechny 4A8), Barbora Oháňková (4B8), Natálie Frydrychová (3A8) a Emma Šubertová (2B8).

Volejbalového turnaje se dne 6. března 2020 taktéž zúčastnilo družstvo chlapců z nižšího gymnázia ve složení: Jan Bílek, Daniel Honyš, Petr Grym, Michal Vaštyl, Jakub Černík (všichni 3B8) a Tomáš Bortel (4B8). Kluci statečně bojovali, a i když to na postup nestačilo, umístili se na úctyhodném třetím místě.

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).