nahled

14. ročník vánočního volejbalového turnaje zcela ovládly maturitní ročníky

Co by to bylo za Vánoce, nebýt tradičního volejbalového turnaje! A ani loňský rok nebyl výjimkou. Celou školu tak ve čtvrtek 22. prosince naplno ovládl již 14. ročník této soutěžní zábavy, letos pořádané studentskou firmou ClearWay.

Jsme moc rádi, že se celá akce, kterou krátce před osmou hodinou slavnostně zahájila zástupkyně ředitelky paní Michaela Böhmová, uskutečnila v příjemné sváteční atmosféře. Ačkoliv byla mezi jednotlivými týmy znát zdravá soutěžní rivalita, nesl se celý turnaj v duchu fair play. Troufáme si říci, že k tomu částečně přispěl také náš domácí vánoční punč, který jsme po celý den nabízeli v předhalí a který tak již podruhé provoněl celou školu.

Drtivou porážku všem svým soupeřům přichystali lyžaři z 8A8, kteří tak znovu obhájili své turnajové prvenství a na další rok převzali putovní pohár. Hned za nimi se umístila 4A4, doslova boží třída díky dokonalým betlémským převlekům. Oba týmy byly po zásluze odměněny poukázkami na bitvy v laser game od Laser Areny Ostrava, vítězný tým se mohl radovat také z drobných dárkových předmětů, které do našeho turnaje věnovali další sponzoři. Třetici všeho dobrého poté uzavřel tým 8B81. Všechny tři vítězné týmy byly samozřejmě odměněny ještě velkou křupavou pizzou, aby mohly doplnit veškerou ztracenou energii.

Pro kompletnost uvádíme také pořadí dalších týmů:

1. místo - 8A8
2. místo - 4A4
3. místo - 8B81
4. místo - 8B82
5. místo - 7B8
6. místo - 3A4
7. místo - 7A8

Rádi bychom ještě jednou pogratulovali vítězům a všem ostatním poděkovali za účast. Máme radost, že se z každé třídy povedlo sestavit alespoň jeden tým! Velké díky patří také všem, kteří nám pomohli s náročnou organizací celé akce. Budeme se těšit na viděnou třeba na blížícím se školním plese!

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).